Türkiye'de Toplist Kurmanin Incelikleri

Moderators: iyiarama, LrdNimlot, HaLuKIRoN, lordsebo

Türkiye'de Toplist Kurmanin Incelikleri

Postby LrdNimlot » 2006-08-05 04:50 pm

Türkiye'de toplist kurmak zor bir iştir.Tıpkı forum kurmak gibi artık o kadar yaygınlaşmış ve piyasa yozlaşmıştır ki artık kurulan toplistlerin bir farkı olması icap ediyor.

Aardvark Toplist scriptini kullanarak hem kaliteli hem de güvenilir bir toplist elde edebilirsiniz.

Yapmanız gerekenler:
*Php destekli bi server edinin.
*html dizaynlı bir site oluşturun.
*Görselliği arttırın tasarım yapın.
*Bu toplistin açık kaynaklı olduğunu unutmayın ve modifikasyon yapın.
*Bu toplistin ziyaretçi göndermeye bağlı sıralama şeklinde modifikasyonlar yapın.Listenin buna göre şekillenmesine özen gösterin.

Zaten kurulumu çok basit ve ücretsiz olan bu scriptin yönetimi de basittir.Hazır temalardan sa biraz zaman ayırıp farklı olmayı seçin.

İhtiyacınız olan yardım için tr de ipb den tanıdığınız LrdNimlot olarak toplist piyasısına da el atmış bulunmaktayım.
LrdNimlot
Member

Postby lordsebo » 2006-08-18 03:12 pm

ellerine saðlýk güzel hazýrlamýþsýn.
lordsebo
Advanced Member

Postby fatihbaz » 2006-09-08 08:46 am

vallaa ben de normalde phpbb kullanýyorum ve þimdi de buna merak sardým :) bunu da ögrenecez inþallah sayenizde....
fatihbaz
Newbie

Re:

Postby xiaoliang » 2009-11-25 05:45 am

:D :D :D yea!so so!
fatihbaz wrote:vallaa ben de normalde phpbb kullanýyorum ve þimdi de buna merak sardým :) bunu da ögrenecez inþallah sayenizde....

China BusinessHong Kong BusinessInternational Business Chinese FurniturePaintPictureComputerComputer PeripheralComputer Accessory.
xiaoliang
Newbie

Return to Türkçe Destek